Konak Pıer - Alsancak - Mavibahçe

HAKKIMIZDA

%100 - LEZZET

Gurme ağız tadına göre usta şefler tarafından hazırlanan geniş menüsü ile yeni tatlara ve bildiğiniz lezzetlerin usta dokunuşlarla %100 değişimine hazır olun. Birbirinden lezzetli tatları ve iştah açıcı sunumlarıyla %100 Cafe’de her lezzet favoriniz olacak.

%100 - KEYİF

İster evinizde gibi hissedin, ister şık bir restoranda. Beklentilerinizin üstünde bir deneyime ve harika hatıralar biriktirmeye hazır olun.  Zamanınızın kötü bir yerde boşa harcayamayacak kadar kıymetli olduğunu unutmayın ve %100 keyif almaya bakın. 

%100 - KALİTE

Güler yüzlü ekibimiz ile kendinizi evinizde hissederken profesyonel hizmet alacağınız, usta şeflerimiz ile birlikte yeni lezzetler deneyimleyeceğiniz ve kaliteli zaman geçirebileceğiniz bir ortam sunmak için çalışıyoruz. 

%100 Cafe; Mandolin, Adabeyi Restaurant, Adabeyi Balık Pişiricisi, Breeze Brasserie gibi önemli markaları bünyesinde barındıran Ran Group’un bir parçasıdır. 

Konak Pier, Alsancak ve Mavibahçe'de yer alan %100 Cafe İzmir’e çeşitlilik katıyor ve Dünya mutfağından usta şeflerin hazırladığı benzersiz lezzetleri İzmir’le buluşturuyor.

Konak Pier’de deniz manzarası ve ülkemizin en ünlü iç mekan tasarımcılarından Levent Penso’nun tasarımları size eşlik ederken, Gül Sokak’ın canlılığı size daha da enerji verecek. 

3 ayda bir güncellenen menü ile sizi heyecanlandıran tatlar, ödüllü lezzetler keyfinizi daha da arttıracak. 

%100 güvenle tercih edebileceğiniz, dondurulmuş ürün kullanılmayan ve her malzemenin ev yapımı olarak size özel hazırlandığı mutfak içinizi rahatlatacak.

Menümüzde pizzadan makarnaya, steak menülerden tatlılara kadar uzanan lezzet şölenini sizlerin beğenisine sunmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.